• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Липецька сільська рада

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

22 березня 2017 року о 14:00 год., в приміщенні сільської ради, відбудеться чергове засідання ХХІІ сесії VІІ скликання Липецької сільської ради з таким порядком денним:

1. Звіт Липецького сільського голови Федоренко О.І..

2. Про внесення змін до бюджету 2017 року.

3. Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам у жилі будинки на території Липецької сільської ради.

4. Про розгляд заяви депутата Липецької сільської ради Мірошниченка В.А. щодо будівництва на території сільської ради міні ТЕЦ.

5. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади с. Липці автомобіля ГАЗ-3307, який обліковується на балансі КЗОЗ «Обласна туберкульозна лікарня № 2».

6. Про надання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію гр. Ільченко В.П. як учаснику бойових дій та інваліду ІІІ групи.

7. Про взяття на баланс безхазяйного майна, а саме: колодязів по пров. Сергіївський біля буд. № 28, вул. Вишневій біля буд. № 6,15,48, по вул. Стадіонній біля буд. № 5.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення гр. Трутень Л.О. по вул. Українська, 7А площею 0,0800га з «для ведення ОСГ» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку».

9. Про надання дозволу гр. Сизову С.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Липці по вул. Пушкінська, 101 орієнтовною площею 0,25га.

10. Про надання дозволу гр. Сизову С.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Липці по вул. Пушкінська, 69 орієнтовною площею 0,25га.

11. Про надання дозволу гр. Черкашиній В.Л. та гр. Герасименко Є.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Липці по вул. Липецькій, 3 орієнтовною площею 0,25га.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ гр. Круговому В.В. по вул. Першотравнева, 20 в с. Липці орієнтовною площею 0,50га.

13. Про внесення змін в рішення 15 сесії 7 скликання від 06.09.2016 року виправивши прізвище «Мясоєдової» на «Мясоєдовій».

14. Про преміювання сільського голови Федоренка О.І. за березень 2017 року.

15. Різне.

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

     Згідно рішення ХХІ сесії VII скликання від 24.02.2017 року «Про затвердження розпорядження сільського голови «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад з центром в с. Липці» на території Липецької сільської ради в період з 24.02.2017 року по 20.03.2017 року буде проведено громадське обговорення про добровільне об’єднання територіальних громад в Липецьку об’єднану територіальну громаду з центром в с. Липці.

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

7 березня 2017 року  о 17:00 год. в Липецькому сільському будинку культури відбудеться святковий концерт, присвячений прекрасним жінкам!

 


 

ОГОЛОШЕННЯ

      06 грудня 2016 року о 15:00 год. відбудеться засідання ХVІІІ сесії VІІ скликання  з порядком денним.

      Завантажити порядок денний


 

ОГОЛОШЕННЯ

     Територіальна громада Липецької сільської ради має намір передати в оренду майно, що знаходиться на балансі Липецької сільської ради, а саме: нежитлове приміщення будівлі спортзалу за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Липці  вул. Пушкінська, 130 площею 455м².
     Заяви на участь у конкурсі  на право оренди комунального майна надсилати за адресою: с. Липці вул. Покровська, 5 Харківського району Харківської області, 62414.


 

ОГОЛОШЕННЯ

     Територіальна громада Липецької сільської ради має намір передати в оренду майно, що знаходиться на балансі Липецької сільської ради, а саме: частину 2-х поверхової нежитлової будівлі КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги с. Липці» загальною площею 835м²: 1 поверх — 386 м², 2 поверх — 449  м², що знаходяться за адресою: с. Липці вул.. Пушкінська, 109 Харківського району Харківської області.
     Заяви на участь у конкурсі  на право оренди комунального майна надсилати за адресою: с. Липці вул.. Покровська, 5 Харківського району Харківської області, 62414.


 

ОГОЛОШЕННЯ

    Територіальна громада Липецької сільської ради має намір передати в оренду майно, що знаходиться на балансі КП «Благоустрій» Липецької сільської ради, а саме: частину приміщення будівлі контори площею 12,90м²,  та частину будівлі контори  площею 13,30 м², що знаходяться за адресою: с. Липці вул. Пушкінська, 92-а Харківського району Харківської області.
     Заяви на участь у конкурсі  на право оренди комунального майна надсилати за адресою: с. Липці вул. Пушкінська, 92-а Харківського району Харківської області, 62414.


 

ОГОЛОШЕННЯ

     Територіальна громада Липецікої сільської ради має намір передати в оренду майно, що знаходиться на балансі КП "Благоустрій", а саме: приміщення будівлі гаражу загальною площею 156,10 м2, та приміщення майстерні загальною площею 153,10 м2, що знаходяться за адресою с. Липці вул. Пушкінська 92-а.
 

     Заяви на участь у конкурсі на право оренди комунального майна надсилати за адресою с. Липці вул. Пушкінська 92-а.


 

ОГОЛОШЕННЯ

         26.05.2016 року о 16:00 год. в приміщенні Липецької сільської ради відбудеться засідання Х сесії VII скликання з порядком денним:

1. Звіт Липецького сільського голови Федоренко О.І.

2. Про внесення змін до бюджету Липецької сільської ради на 2016 рік.

3. Покращення медичного обслуговування населення КЗОЗ «Центром первинної медико-санітарної допомоги с. Липці».

4. Питання роботи молочної кухні в с. Липці.

5. Про роботу Липецької дільниці Мерефянського ВР ТОВ «Харківгаззбут».

6. Про наміри щодо будівництва теплоелектростанції на території Липецької сільської ради.

7. Про роботу з відлову та утримання бродячих тварин.

8. Про передачу в приватну власність земельної ділянки гр. Кузнецову В.П. по пров. Новогорянському, 19 в с. Липці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

9. Про передачу в приватну власність земельної ділянки гр. Бабенко О.Д. по пров. Малопрохожанському, 3 в с. Липці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

10. Про передачу в приватну власність земельної ділянки гр. Черкашиній О.В. по вул. Степній, 22 в с. Липці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11. Про передачу в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі площею 0,3090га по вул. Пушкінській, 108 в с. Липці Харківській міжрайонній організації УТМР.

12. Про затвердження паспорта прив’язки ТС торгівельного павільйону для продажу хлібобулочних виробів площею 24 кв.м. по вул. Пушкінській, 110а ФГ «Кегичівська».

13. Про затвердження паспорта прив’язки ТС торгівельного павільйону для продажу хлібобулочних виробів площею 24 кв.м. по вул. Пушкінській, біля буд. 2 ФГ «Кегичівська».

14. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25га по вул. Липецькій, 7 в с. Липці гр. Пеннер А.В.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000га по вул. Українській, 59 в с. Липці гр. Саранцеву В.І.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2000га по вул. Піщаній, 18 в с. Липці гр. Краснікову А.М. та гр. Шевцовій Л.М..

17.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25га по пров. Банківський, 18 в с. Липці гр. Канцедал В.І..

18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25га по вул. Кльованівська в с. Липці гр. Гринець А.В..

19. Про розробку детального плану території кварталу забудови в межах с. Липці вул. Кльованівська Харківського району Харківської області.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,25га по вул. Першотравнева в с. Липці гр. Федорову О.А..

21. Про розробку детального плану території кварталу забудови в межах с. Липці вул. Першотравнева Харківського району Харківської області.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,18га по вул. Пушкінська, 28в в с. Липці гр. Тараненко Я.П.

23. Про вилучення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,18га по вул. Пушкінська, 28г в с. Липці Гр. Бровко В.О. на користь  гр. Дерегуз С.О..

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,18га по вул. Пушкінська, 28г в с. Липці гр. Дерегуз С.О..

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення ОСГ площею 0,25га по вул. Бакуменко В.С., 1а в с. Липці гр. Гармаш С.В..

26. Про внесення змін в рішення  60 сесії 6 скликання від 23.01.2015 року «Про встановлення ставок земельного податку відповідно до затвердженої нормативної грошової оцінки земель в межах та за межами населеного пункту Липецької сільської ради на 2015 рік.

27. Про скасування рішення 6 сесії 7 скликання від 28.01.2016 року «Про внесення змін в рішення 60 сесії 6 скликання від 23.01.2015 року» в зв’язку з прийняттям нового.

28. Про преміювання Липецького сільського голови Федоренко О.І. за травень 2016 року.

29. Про преміювання заступника Липецького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондар О.С. за травень 2016 року.

30. Різне.


 

ОГОЛОШЕННЯ

      03.06.2016 року о 16:00 год. в приміщенні Липецького сільського будинку культури Липецький сільський голова Федоренко Олександр Іванович звітуватиме про свою роботу за період роботи на посаді сільського голови.

      03.06.2016 року о 17:00 год. в приміщенні Липецького сільського будинку культури відбудеться святковий вечір-концерт, присвячений Дню матері та сім’ї.