• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Липецька сільська рада

Регламент ради

Затверджено

рішенням ІІ сесії VІI скликання

від 11 листопада 2015 року.

 

РЕГЛАМЕНТ

роботи Липецької сільської ради

 

РОЗДІЛ 1.          ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1.1.

Порядок діяльності Липецької сільської ради, її депутатів, посадових  осіб і органів визначається Конституцією України, законодавством про місцеве самоврядування і статус депутатів місцевих рад – цим Регламентом.

Стаття 1.2.

Регламент Липецької  сільської ради затверджується не пізніше, як на другій сесії рішенням ради, прийнятим більшістю від загального складу ради.

У такому ж порядку приймається рішенням про внесення змін і доповнень до Регламенту.

Порядок скликання сесії ради, підготовки і розгляду нею питань, прийняття  рішень ради про затвердження порядку денного сесії та з інших процедурних питань, а також порядок роботи сесії визначається Регламентом.

У випадках прийняття законодавчих актів, внаслідок яких можуть виникнути розбіжності окремих положень цього Регламенту з чинним законодавством, на черговій сесії повинні бути внесені відповідні зміни і доповнення до Регламенту.

Інші зміни і доповнення до Регламенту приймаються до розгляду радою за ініціативою постіних комісій, голови ради, а також за вимогою більш ніж 1/3 від загального складу ради.

Стаття 1.3.

Гласність і відкритість діяльності сільської ради:

  • засідання сільської ради і постійних комісій є відкритими і гласними
  • за рішенням ради можуть бути закриті її засідання для розгляду конкретно визначених питань
  • на засіданнях сільської ради, постійних комісій, можуть бути присутні за запрошенням депутати інших рад, представники державних органів та органів місцевого самоврядування, об”єднань, трудових колективів. (для них у залі засідань відводяться спеціальні місця) – цим особам за рішенням ради може бути надане право виступати на засіданні ради
  • особи, присутні на засіданнях ради та її органів, не повинні порушувати порядок, стримуватися від публічних проявів свого ставлення до того, що відбувається на засіданні. У разі недотримування цих вимог вони за розпорядженням головуючого на засіданні можуть бути виведені із приміщення засідання.

Завантажити регламент